Alvydas Katinas: „Išlikime vieningi ir susitelkę“

Alvydas Katinas: „Išlikime vieningi ir susitelkę“

Alvydas Katinas: „Išlikime vieningi ir susitelkę“

Mieli gimtojo krašto žmonės,

Sekmadienį vykę savivaldybių tarybų ir merų rinkimai buvo nemenkas iššūkis man, kaip kandidatui į Utenos rajono savivaldybės merus, ir partijų Utenos skyriams, rėmusiems mane. Šie rinkimai, kuriuose merus tiesiogiai rinkote antrą kartą, buvo puiki proga  suskaičiuoti prabėgusių ketverių metų „viščiukus“: ar buvo pateisinti visi Jūsų, rinkėjų, lūkesčiai, ar visi pažadai buvo įvykdyti, ar tie siekiai, kuriuos nusibrėžiau prieš ketverius metus, buvo įgyvendinti.

Pasiektas balsavimo rezultatas – 42,08 proc. balsų – parodė: šiandien turiu didžiausią Jūsų, uteniškių, pasitikėjimą. Jūsų balsai – mano darbo įvertinimas, suteikiantis galimybę varžytis antrame ture. Tai kartu ir raginimas bei įpareigojimas  dar aktyviau dirbti Jūsų, Utenos krašto žmonių, labui.

Mielieji, nuoširdžiai dėkoju Jums už aktyvų dalyvavimą savivaldybių tarybų ir tiesioginiuose merų rinkimuose, už tai, kad įvertinote mano ir mano komandos nuveiktus darbus. Tariu ačiū kiekvienam, atėjusiam išreikšti savo valią ir atiduoti balsą už mane ir mane rėmusių partijų – Lietuvos socialdemokratų partijos, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, Lietuvos laisvės sąjungos, partijos Tvarka ir teisingumas – Utenos skyrius. Dėkoju už išreikštą pasitikėjimą ir neabejojimą, kad ir ateityje visą savo laiką, jėgas, sugebėjimus, kurdamas  gyvenimo kokybę laimės mieste ir rajone, skirsiu Jums.

Pirmasis rinkimų turas jau praėjo, tačiau po dviejų savaičių, kovo 17-ąją, vėl  būsime pakviesti atsakingai apsispręsti ir išrinkti Utenos rajono savivaldybės merą. Nuoširdžiai tikiuosi tokio pat gausaus Jūsų  palaikymo ir antrame rinkimų ture.

Išlikime vieningi ir susitelkę.

Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, kandidatas į merus

Close