Gegužės 1 d., antradienį, 11:30 val. Lietuvos socialdemokratų partija kartu su profesinėmis sąjungomis kviečia švęsti Tarptautinę darbo dieną. Renginys vyks Vinco Kudirkos aikštėje, Vilniuje.

Tradiciškai, tačiau naujai. Su aiškia pozicija ir senais-naujais draugais. Tai ne tik šventė, tai proga mums visiems iš naujo suvienijus jėgas, kovoti už darbuotojus, jų teises ir tinkamus atlyginimus.

Nuo 11:30 lauksime Jūsų LSDP palapinėje, kur galėsite pabendrauti su partijos lyderiu Gintautu Palucku, taip pat dalyvaus Europos parlamento Moterų teisių ir lyčių lygybės komiteto pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė, Seimo LSDP frakcijos nariai Julius Sabatauskas, Algirdas Sysas, Dovilė Šakalienė, Antakalnio poliklinikos direktorius Evaldas Navickas, politologas Liutauras Gudžinskas, Medikų sąjūdžio narys Vytautas Kasiulevičius ir partijos atsakingasis sekretorius Linas Jonauskas. Nepasidiždžiuokite ir nesidrovėkite ateiti ir paklausti. Paklausti ir išgirsti. Išgirsti ir pakomentuoti.

Jums koncertuos puikūs jauni atlikėjai: „Justin 3", Valda Ridikaitė, Deividas Valma ir “Skyders”!
Taip pat galėsite pasitikrinti žinias viktorinoje. Prizai, kava, saldainiai ir mes laukiame Jūsų!
Vyks diskusijos apie profesinių sąjungų vietą pilietinėje visuomenėje, taip pat svarstysime, kaip piliečių iniciatyvos keičia Europą.

Mažųjų renginio dalyvių lauks draugiška vaikų erdvė, o visus išalkusius vaišinsime kareiviška koše, arbata ir kava!
Negalite atkeliauti į Vilnių? Ne bėda! Panašūs renginiai vyks Klaipėdoje, Utenoje, Marijampolėje, Telšiuose, Mažeikiuose, Radviliškyje ir kituose Lietuvos miestuose.

Susiję straipsniai

Close