Socialdemokratai: „valstiečiai“ paleido mokesčių mokėtojų pinigus vėjais

Socialdemokratai: „valstiečiai“ paleido mokesčių mokėtojų pinigus vėjais

Valdančiųjų blaškymasis dėl Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) iškėlimo į Kauną tėra mokesčių mokėtojų pinigų švaistymas vėjais ir sumaišties kėlimas, sako Lietuvos socialdemokratų (LSDP) frakcijos Seime seniūnė Rasa Budbergytė, vertindama žemės ūkio ministro pareiškimą ministerijos į Kauną vis dėlto neperkėlinėti.

Tai jau šių valdančiųjų tradicija, kuomet vieno ar kelių asmenų ambicijos virsta visų mokesčių mokėtojų pinigų paleidimu vėjais. Tuo tarpu regionai toliau miršta ir tuštėja.

„Sprendimas perkelti ministeriją į Kauną turėjo prisidėti prie decentralizavimo ir regiono gaivinimo. Pažadai ir argumentai nuskambėjo. Dabar vėl persigalvota. Tai jau šių valdančiųjų tradicija, kuomet vieno ar kelių asmenų ambicijos virsta visų mokesčių mokėtojų pinigų paleidimu vėjais. Tuo tarpu regionai toliau miršta ir tuštėja“, - sako R. Budbergytė.

„Idėja kelti ministeriją nuo pat pradžių buvo bloga, tačiau dar blogiau – žadėti ir nedaryti“, - vertina LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas.

Socialdemokratai priminė, kad LSDP frakcija Seime dar lapkričio mėnesį su oficialiu raštu kreipėsi į žemės ūkio ministrą A. Palionį prašydama pateikti informaciją, kiek lėšų išleista vykdant ministerijos perkėlimą į Kauną.

R. Budbergytės žiniomis, su ministerijos kėlimu susijusioms studijoms, buvo išleista mažiausiai keliasdešimt tūkstančių eurų, o ministeriją dėl planuojamo sprendimo apleido dalis darbuotojų.

„Tačiau ministras oficialų paklausimą ignoravo. Panašu, kad šiai valdžiai skaidrumas ir atvirumas nėra svarbu, tai jie demonstruoja slėpdami informaciją ir blaškydamiesi“, - sako R. Budbergytė.

Susiję straipsniai

Close