Vilniečių pastangos ne veltui – šabakštynas nebus užstatytas, o virs parku

Vilniečių pastangos ne veltui – šabakštynas nebus užstatytas, o virs parku

Vilniaus rajonų – Baltupių ir Fabijoniškių – gyventojai aktyviai pasipriešinę siūlymams ir iniciatyvoms iškirsti apleistą Jamonto parką įtikino Vilniaus miesto savivaldybę.

Šabakštynu virstanti žalia miesto zona nebus užstatyta ar dar kaip nors kitaip sunaikinta. Atvirkščiai, ji bus sutvarkyta, kad atitiktų parko reikalavimus ir įrengta patogiam miestiečių poilsiui.

,,Negalime rūpintis tik Vilniaus kaip šalies vizitinės kortelės įvaizdžiu ir investuoti vien tik į turistų ar užsienio investuotojų lankomas sostinės vietas. Turime nepamiršti ir toliau nuo centro gyvenančių žmonių. Čia kuriasi ir gyvena dauguma jaunų šeimų su vaikais. Būtina pasirūpinta jų patogumu ir gerove, atsižvelgti į gyventojų pareikštus  norus ir poreikius,“ – sako Vilniaus miesto tarybos narė, socialdemokratė Auksė Kontrimienė.

Vilniaus miesto Šiaurinėje dalyje esančiam Jamonto parkui sutvarkyti ir modernizuoti savivaldybės administracija įsipareigojo skirti lėšų iš kitų  metų biudžeto.

Jamonto parkas yra sparčiausiai gyventojų skaičiumi sostinėje didėjančioje Verkių seniūnijoje, bet dėl aplaidaus valdininkų požiūrio į šios miesto žaliosios zonos infrastruktūros išsaugojimą ir vystymą parkas ilgą laiką buvo netvarkomas, todėl nukentėjo čia augęs medelynas.

Close